Friendly Rentals Blog

3 dingen om in Parijs te doen

woensdag, 01 december 2010 
Parijs > 3 activiteiten 583 keer gelezen   

Wij van Friendly Rentals hebben drie dingen bedacht die perfect zijn om tijdens het koude weer in Paris te doen. Want al begint de stad wat kouder te worden, zijn er behalve het bezoeken van musea zeker nog andere fantastische dingen te doen en te zien. Trouwens, wie laat een beetje kou zijn vakantiepret nou in de weg staan? Precies..

Ô Chateau wijn proef toer

Ô Chateau is een jong wijn proef bedrijf dat net een beetje anders is, en dat valt te merken aan de service en de wijnen die ze aanbieden. Ze zijn er verzot op wijnen en hebben inmiddels meer dan 60.000 wijnfanaten laten kennismaken met de lekkerste Franse wijnen. Ze bieden verschillende wijnproef paketten aan zoals een wijncruise, wijn en kaas lunch, een beginners cursus en nog veel meer. Ook laten ze je kennis maken met de echte bubbels tijdens een trip naar het Champagne gebied. Het bedrijf heeft ervaren, kundige en leuke bergelijders die je zorgvuldig kennis laten maken met de vele kwaliteit wijnen die het bedrijf te rijk is. Ze hebben maar een doel; je een zo leuk mogelijke avond (vol alcohol) te bezorgen.

Parijs foto toer

Dit is een geweldige kans voor alle fanatieke fotografeerders. Dir bedrijf bied je de kans de straten van Parijs vast te leggen met een expert fotograaf en leraar. Ze hebben hard gewerkt om tochten te originiseren die ultiem en uitdagend zijn voor fotografen. Ze geloven sterk dat het creatieve aspect het belangrijkste is aan een mooie foto, het maakt dus niet uit wat voor camera je meeneemt. Ze zullen je leren anders naar dingen te kijken, iets gewoons tot iets bijzonders te maken en een onmogelijke foto situatie om te buigen naar een mogelijke. Verder krijg je de kans om de klassieke Parijse monumenten, sculpturen en geheime schatten te bekijken terwijl je bekend raakt met de historie van deze stad. Je kunt kiezen tussen een cursus van een halve dag of een langere foto vakantie.

Scooter toer

Dit ervaren gidsen bedrijf biedt je de kans om alle bezienswaardigheden van Parijs te bekijken terwijl je op een Vespa scooter zit. Ze bieden een variëteit aan toers waaronder een halve of hele dag Parijs en de Versailles toer met een prachtige omgeving. Omdat er veel boulevards, open plekken en monumenten zijn zijn is dit de perfecte manier om Parijs te ontdekken. Verder is er regelmatig de mogelijkheid om foto’s te nemen en zullen tijdens een lunch de kennis maken met de autentieke Franse keuken.

Bezoekers hebben ook nog de optie om de Vespa voor een kleine vergoeding nog 24 uur in hun bezit te houden. Na afloop van de toer kun je de Vespa inleveren en brengen ze je terug naar je hotel, wat een service!

Anna - Marketing Team

Beoordeel deze informatie:   Positieve Stemmingen 0  Negatieve Stemmingen 0
Delen



Add your comments:
(Velden gemarkeerd met  *  moeten worden ingevuld)
*Naam verplicht:    
*Email:   
Schrijf hier uw bericht:   
* Anti-Spam code: Anti-Spam code (You have to setup browser to accept cookies)
Typ bovenstaande letters:

 

Verstuur bericht
 
 




Zoeken ...



Schrijf u in
 
Newsletter - Schrijf u in

Lid van

Beveiligd

Wij accepteren

Neem voor de huur van appartementen in Parijs contact op met Friendly Rentals
Tel:+34 93 2688051  Fax:+34 93 2688052 -  Pasaje Sert 4 Bajos -  08003  Barcelona, Spain
348537-db1 · Rentals
Wacht, dan kunt u...
Wacht, dan kunt u...